دسته‌بندی نشده

خرید لایک خارجی ارزان با تحویل آنی

خرید لایک خارجی ارزان و تحویل آنی در کمترین زمان

خرید لایک خارجی به افراد خارج از ایران گفته می‌شود که پست شمارا می‌بینند و اگر  مورد پسندشان باشد لایک می‌کنند.

لایک خارجی تحویل فوری

 

لایک خارجی با سرعت معمولی

چرا بخریم؟

برای استتار لایک ربات ، تعداد لایک های واقعی را در حساب شما افزایش می دهد و به حساب شما تحرک می بخشد.

خطر ریزش

خطر کاهش و ریزش لایک واقعی خارجی وجود ندارد. اگرچه کاربرانی که آن را دوست دارند ، کاربران فعال و واقعی هستند ، اما آنها لایک را پس نمی گیرند.

پشتیبانی زنده 24/7

ما از طریق شماره تلفن 09015220946 ، واتساپ ،تلگرام ،پست الکترونیکی و اسکایپ به مدت 7 روز و 24 ساعت پشتیبانی کامل و بی وقفه همه مشتریان خود را ارائه می دهیم.

ما رمز عبور شما را نمی خواهیم

ما هیچ وقت گذرواژه حساب شما را در هر معامله درخواست نمی کنیم. برای امنیت خود ، توصیه می کنیم رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

لایک خارجی ارزان چیست؟

آنها کاربران واقعی و فعال در کشورهای مختلف هستند که پست های شما را در حساب اینستاگرام شما لایک می کنند. از آنجا که آنها کاربر واقعی هستند ، می توانند با شما در تعامل باشند.

تحویل سریع

پس از پرداخت ، سفارش شما طی چند دقیقه پردازش می شود و در اسرع وقت بصورت استارت آنی تکمیل می شود.

ضمانت بازگشت

ما تضمین می کنیم بازگرداندن لایک های کاهش یافته یا بازپرداخت هزینه در صورت کاهش لایک ها که کاهش نمی یابد.

پرداخت مطمئن

با پرداخت آسان ، سریع و ایمن با گواهی امنیتی SSL ، کارت اعتباری و یا گزینه های انتقال پول به حساب های بانکی خود ارائه می دهیم.

با خرید لایک خارجی واقعی در اکسپلور جهانی اینستاگرام دیده می شوید

یکی از علامت سؤالاتی که همیشه در خرید فالوور و خرید لایک خارجی ارزان به ذهن می رسد این است که آیا حساب شما توسط اینستاگرام به خطر می افتد یا خیر. در معاملات انجام شده از رباتها و کاربران واقعی ، معاملات انجام شده از طریق فالورر ربات ، یعنی حسابهای مجازی ، می توانند گاهی حساب شما را در معرض خطر قرار دهند. اما ، هر کاربر مورد استفاده در خرید معاملات لایک واقعی اینستاگرام ، حساب افراد واقعی است.

از این طریق می توان گفت که حساب شما در معرض خطر بسته شدن قرار نخواهد گرفت. از آنجا که این لایک های مجازی فقط با ربات ها ساخته می شوند و معنای واقعی و ارزش خاصی ندارند ، می توانند به طور جدی حساب شما را به خطر بیاندازند. آنها احتمالاً همانطور که تصور می کنید خدمات اینستاگرام را نقض می کنند. اینستاگرام واقعاً این حسابها را دوست ندارد ، زیرا آنها دائماً به دنبال این حسابها هستند و دائماً آنها را ممنوع می کنند ، و می تواند تا مرحله بلاک حساب پیش برود.

نتیجه خرید لایک اینستاگرام چیست؟

برای اینکه بطور دقیق از پشتیبانی کاربران واقعی برخوردار شوید و از خطر بستن اکانت خودداری کنید ، می توانید از خدمات افزایش لایک خارجی اینستاگرام استفاده کنید. شما می توانید خدمات را بدون نیاز به رمز عبور دریافت کنید و فقط پس از یک دوره انتظار 10 – 15 دقیقه سفارش شما شروع می شود.

 لایک از حساب های واقعی خارجی

گرفتن لایک یکی از اهداف مشترک همه است. با محبوبیت گسترده رسانه های اجتماعی ، این احساس اکنون به محیط آنلاین منتقل شده است. کاربران اینستاگرام وقتی می بینند که از پستهای مختلفی که ساخته اند قدردانی می شوند. این اکنون به صورت حرفه ای انجام می شود. زیرا به لطف لایک واقعی خارجی ، دارندگان حساب در حال قدمهای محکم در جهت پدیده شدن هستند. البته برای تحقق این امر با موفقیت می توان خریدها را انجام داد. در این مرحله می توانید از سایت فالوور استفاده کنید.

 

 

مزایای لایک عکس اینستاگرام چیست؟

کاربرانی که پست های زیادی را به اشتراک نمی گذارند می توانند یک سرویس مشابه را برای پستهای تک خود خریداری کنند و ، میزان تعامل پست را افزایش دهند. خرید لایک اینستاگرام به پست های شما اجازه می دهد تا به بسیاری از کاربران جهانی دسترسی پیدا کنند و میزان تعامل شما را افزایش دهند. شما قادر خواهید بود به مخاطبان ارگانیک هدفمند خود دسترسی پیدا کنید ، زیرا این منابع ارجاع به پست های شما باعث می شوند پست شما قوی تر شود و به دلیل این که این یک سرویس لایک واقعی است. بسیار مهم هستند. به شما امکان می دهد تعامل ارگانیک داشته باشید. به طور خلاصه ، لایک های واقعی نیز افزایش قابل توجهی در تعداد فالوور واقعی ایجاد می کنند. تعاملاتی که شما با سرویس خرید لایک اینستاگرام به حساب خود ارائه می دهید باعث پیشرفت مهمی در حساب شما می شود.

خرید لایک خارجی واقعی فرصت های زیر را به شما ارائه می دهد:

 • به همین ترتیب خرید از طریق ملیت نیز قابل انجام است. می توانید هر یک از سلیقه های ایرانی و خارجی را در بالای صفحه ، با هزینه های تعیین شده بدست آورید.
 • خرید لایک خارجی برای کسانی که بسیار بزرگتر فکر می کنند ایده آل است. اگر می خواهید مشهور باشید و می خواهید کاربران بسیاری از مناطق جهان شما را دنبال کنند ، می توانید به لطف لایک خارجی این کار را انجام دهید.
 • همانطور که مشخص است در صفحه اینستاگرام یک بخش اکسپلور وجود دارد. بسیاری از حسابهایی که بیشترین تعامل را دارند و عکسهای تحسین برانگیز را به اشتراک می گذارند ، در اینجا قرار دارند. بخش اکسپلور محلی و جهانی توجه را به خود جلب می کند. در حوزه جهانی ، رسیدن به سایر نقاط جهان و جلب توجه مردم بزرگترین مزیت خرید لایک های خارجی است.
 • از این طریق می توانید اهداف خود را بزرگ کنید و حساب ها را به زبان های مختلف فعال کنید تا از شما پیروی کنند.
 • متشکیل از کاربران واقعی. بنابراین اینها ربات نیستند. آنها شما را از بسیاری از جغرافیای مختلف در سراسر جهان دنبال می کنند. سلیقه های آنها همیشه به روز است. چیزی برای از بین بردن این لایک ها وجود ندارد.
 • لایک هایی که از این طریق خریداری می شوند ، درهای شهرت را برای شما باز می کنند.

چگونه لایک را برای یک عکس بخریم؟

با روشهای پرداخت موجود می توانید با خیال راحت خرید کنید. سایت ما که همیشه رضایت مشتری را مورد توجه قرار می دهد ، در این مرحله 6 ماه ضمانت به شما ارائه می دهد. ضمانت پس از پایان معاملات آغاز می شود.

علاوه بر این ، می توانید فالور و ویو حساب خود را بهبود و گسترش دهید. به عنوان مثال ، می توانید برای پست های موجود در حساب اینستاگرام خود با خرید فالوور خارجی واقعی اینستاگرام خریداری کرده و فعالیت پروفایل خود را در مدت زمان خیلی کوتاهی افزایش دهید.

 

چگونه لایک اینستاگرام بخریم؟

هزاران نفر ، شاید میلیون ها نفر وجود دارند که می خواهند در دنیای اینستاگرام محبوب شوند. همه آنها اهداف متفاوتی دارند. در حالی که برخی می خواهند محصول خود را به مخاطبان بزرگ اعلام کنند و مارک های خود را تبلیغ کنند ، برخی دیگر می خواهند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند. برای همه اینها ، این یک حساب با تقاضای زیاد و پیروان است. حتی اگر برای مدت طولانی با تلاش های خود مبارزه کنید ، نمی توانید خیلی جلو بروید. شما تا حد معینی پیشرفت می کنید. یا این امکان وجود دارد که در بین رقبای خود ذوب شوید. ما در اینجا هستیم تا از شما در این شرایط رقابتی وحشیانه حمایت کنیم. شما می توانید با بهره گیری از خدمات خرید ما مانند خرید لایک خارجی ، به روش بسیار ساده ای به اهداف خود برسید.

فواید خرید لایک اینستاگرام چیست؟

 • اگر افرادی که شما را نمی شناسند با کلیک روی حساب شما با یک نمایش خالی مواجه شوند ، فوراً محیط را ترک می کنند. پست های ناراضی ، حساب کاربری با تعداد کمی از فالوور … چه کسی توجه را جلب می کند؟ شما با تعیین اینکه فردی هستید که می خواهید محبوب باشید اما هنوز هم محبوب نیستید ، امتیاز خود را از دست خواهید داد. هنگامی که افراد موقع بازدید از حساب شما ، از پستهای مشهور بازدید می کنند ، وضعیت تغییر می کند. اگر افراد زیادی آن را دوست دارند ، این عقیده وجود دارد که واقعاً کیفیت وجود دارد. این به عنوان یک فالوور و تعامل بالا به شما باز می گردد. همانطور که می بینید ، نه تنها لایک ها ، بلکه موارد دیگری نیز دریافت می کنید.
 • اگر لایک های ایرانی زیادی در پست های شما وجود دارد. شاید قبلاً این مخاطب را دوست داشته باشید. در چنین مواردی ، آمیختن مخاطب هدف با خرید لایک خارجی بسیار مفید خواهد بود. وقتی این اتفاق بیفتد ، دید جهانی تری نسبت به همه دارید. همچنین به یاد داشته باشید که اینستاگرام تصاویر همگن را دوست ندارد. برای اینکه هیچ شک و تردیدی از خواب بیدار نشوید ، بهتر است که دوست داشته باشید از مخاطبان مختلف.
 • شما از نظر مردم به جایگاه خاصی رسیده اید. بنابراین ، جایگاه شما در برنامه اینستاگرام کجاست؟ خرید لایک خارجی میزان تعامل را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. هنگام انجام تجزیه و تحلیل حساب ، این وضعیت توسط برنامه غافل نمی شود. با توجه به اینکه شما یک حساب کاربری حرفه ای هستید ، شما را به سطح بالاتری از موقعیت فعلی خود می برد. هرچه این نرخ بیشتر شود ، مکان شما بیشتر می شود. بنابراین ، شما می توانید در بخش اکسپلور دیده شوید. دیده شدن در اینجا به معنای مشاهده پست های شما توسط هزاران نفر است. این به شما امکان محبوبیت می دهد.
 • شما یک حساب دارای محبوبیت و لایک دارید. در این حالت فکر می کنید خرید لایک لازم نیست. آیا واقعاً چنین است؟ نه ، برعکس ، او باید به مراحلی که توسط حسابهای مردمی برداشته شده ، توجه بیشتری بکند. کمترین لایک یا از بین رفتن نظرات ، توجه فالوور ها را به خود جلب می کند. و این وضعیت باعث درک منفی می شود. برای جلوگیری از وقوع چنین موقعیت هایی ، با خرید لایک ، می توانید در مدت زمان کوتاهی و بدون هیچ تلاشی به این خواسته خود برسید.

آیا خرید لایک خارجی به حساب من آسیب می رسانند؟

اگر لایک دریافتی به حساب من آسیب برساند ، بسیاری از افراد به خدمات اینستاگرام با دید مثبت نگاه نمی کنند ، منطقی نیست. اگر نمی خواهید در این زمینه مشکلی داشته باشید ، باید از یک مکان مطمئن استفاده کنید. لایکهایی که از ما می گیرید ، حسابهای خارجی و واقعی هستند. پس از بررسی وضعیت فعالیت این حسابها ، تعداد لایک های مورد نظر خود را برای شما ارسال می کنیم. این روند ظاهری کاملاً طبیعی دارد. شخص خارجی یا برنامه به هیچ وجه نمی توانند درک کنند که شما خدمات دریافت می کنید. آنها فکر می کنند که به طور عادی شما را دوست دارند. در این حالت لایک هایی که دریافت می کنید به هیچ وجه به حساب شما آسیب نمی رساند. برخلاف آسیب رساندن ، با گرفتن موقعیت مکانی شما به سطح بعدی کمک می کند ، زیرا تعداد لایک شما را افزایش می دهد.

چگونه لایک برای اینستاگرام خریداری کنیم؟

 1. برای خرید لایک خارجی واقعی اینستاگرام شما باید به سایت ما بیایید.
 2. به قسمت خرید لایک اینستاگرام در بالای سایت بیایید.
 3. در اینجا گزینه مختلفی وجود دارند که می توانید لایک بخرید. (2 گروه هدف وجود دارد: خرید لایک ایرانی ، خرید لایک خارجی) شما می توانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید.
 4. در بخش تعداد لایک ها ، تعداد لایک هایی را که می خواهید دریافت کنید مشخص کنید.با توجه به تعداد لایک هایی که مشخص کرده اید ، هزینه آن پایین جدول می تواید مشاهده کنید. اگر این هزینه را پرداخت کنید ، می توانید با انجام مراحل خرید منتظر بمانید تا لایک واقعی خارجی ها به حساب شما افزوده شود.
 5. ما با گزینه خرید لایک خارجی ادامه می دهیم. پس از مشخص کردن این اطلاعات ، از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات حساب خود را برای ثبت سفارش وارد کنید.
 6. در قسمت نام کاربری یا لینک پیوند عکس ، اگر می خواهید سفارش شما تکمیل بشه، نام کاربری موجود در حساب خود یا پیوند آن را به اشتراک بگذارید.
 7. همین! حالا بنشینید و از لایک های خود لذت ببرید.

 

چرا باید شما را انتخاب کنم؟

 • تضمین قیمت مقرون به صرفه

برای چنین خدماتی می توانید طیف گسترده ای از قیمت ها را پیدا کنید. برخی ممکن است از بودجه شما فراتر رود ، در حالی که برخی دیگر می توانند بسیار ارزان باشند. شما ممکن است با تبلیغاتی مانند خرید ارزانترین لایک مواجه شوید. در اینجا می خواهیم به یک نکته مهم بپردازیم. هر کیفیتی قیمت دارد و شما نمی توانید آن را پایین تر از این قیمت قرار دهید. اگر آن را پایین بیاورید ، باید بحث کنید که آیا از کیفیت مناسبی برخوردار است یا خیر. ما خدمات ارائه شده در این فرایند را با جزئیات مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و تصمیم گرفتیم که کدام دامنه مناسب ترین برای این سرویس باشد. بنابراین ، ضمن بهره مند شدن از خدمات با کیفیت ، با قیمت هایی روبرو می شوید که بودجه شما را تکان نمی دهد.

 • ارائه ضمانت پشتیبانی

نیازی به گفتن نیست اگر می خواهید از یک سرویس بهره مند شوید ، چقدر پشتیبانی مهم است. اگر نمی توانید کسی را پیدا کنید که بتواند با او تماس بگیرد ، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود سؤالاتی که در ذهنتان مانده است بی پاسخ مانده اند. در نتیجه ، شما نمی توانید به اندازه کافی از خدماتی که دریافت خواهید کرد ، بهره مند شوید. همانطور که می بینید ، کیفیت خدمات در پشتیبانی شما از این روند خدمات به همان اندازه اهمیت دارند. آگاه از این ، ما پشتیبانی نامحدود ارائه می دهیم. شما می توانید در هر زمان و هر زمان با ما تماس بگیرید. سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده می شود. اگر فکر می کردید که فقط در فرآیند خرید میتوانید ی ما در ارتباط باشید قطعا نه . به همین دلیل ، ما همیشه در کنار شما هستیم ، قبل و بعد از خدمات.

 • قابلیت اطمینان

قابل اعتماد بودن از خدمات با کیفیت، در این زمینه ، اقدامات امنیتی گسترده ای را انجام داده ایم. با تشکر از گواهینامه SSL در سایت ما ، اطلاعات شخصی شما هنگام خرید ، توسط افراد دیگر نمایش داده نمی شود. در هر دستگاه ذخیره نمی شود. بنابراین ، اگر اطلاعات محرمانه من توسط دیگران فرا گرفته نشود ، می توانید فرآیند خرید را بدون هیچ مشکلی تکمیل کنید. ما برای راحتی شما گزینه های مختلف پرداخت را ارائه می دهیم. می توانید لایک خارجی اینستاگرام را به راحتی با گزینه های کارت اعتباری ، سفارش پول یا خریداری کنید.

 • تضمین حریم خصوصی

خوب نخواهد بود که اطلاعات خصوصی خود را توسط دیگران در میان بگزارید. به خصوص در خدماتی که سطح تعامل مانند خرید لایک را افزایش می دهد ، خطر بیشتر است. فهمیدن این وضعیت توسط دیگران می تواند به حساب شما آسیب برساند. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ممکن است شما مایل به خرید لایک نباشید. نکته این نیست که لایک بگیرید ، بلکه خرید از یک مکان مطمئن است. امثال شما از ما یا هر اطلاعاتی که با ما به اشتراک می گذارید به هیچ وجه با افراد دیگر به اشتراک گذاشته نمی شود. وضعیت خطر ایجاد نمی شود زیرا بین دو طرف است. اگر چنین سوء ظنی دارید ، ما تضمین می کنیم که اطلاعات خصوصی شما محرمانه را در سطح بالایی حفظ کنیم. و به راحتی می توانید از ما خرید کنید.

رسیدن به یک سطح مشخص در دنیای اینستاگرام بسیار دشوار است. تقریباً غیرممکن است که با تلاش های خود در این محیط رقابتی به این مکان بیایید. بنابراین دریافت پشتیبانی برای آینده حساب شما بسیار هوشمندانه است. با خرید لایک ها می توانید به مرحله خاصی برسید. با این حال ، امثال شما سود بیشتری خواهد داشت. به همین منظور ، همچنین می توانید از خدمات نظرات خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ما استفاده کنید.

همچنین می توانید به خدمات خرید فالوور ارزان اینستاگرام که در سایت ما ارائه می دهیم نگاهی بیندازید و با اطمینان خرید فالوور اینستاگرام خود را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *