دسته‌بندی نشده

خرید فالوور ارزان با کیفیت 100% واقعی

خرید فالوور ارزان با کیفیت 100% واقعی با تحویل فوری

خرید فالوور ارزان به افرادی گفته می‌شود که به منظور افزایش فالوور استفاده می‌شود ولی افراد واقعی و فعال نیز افزوده می‌شود.

خرید فالوور ایرانی ارزان با (سرعت متوسط)+10 درصد ارسال فالوور بیشتر + لایک رایگان پست آخر

پنل های پرسرعت فالوور

فالوور های نوترینو مخصوص اشخاصی طراحی شده که به فالوور فعال با سرعت زیاد نیاز دارند.

 

پنل های فالوور ارزان

 

اگر  مقدار مورد نیاز شما زیاد هست این پنل ها مختص شماست همراه با تخفیف

چرا بخریم؟

به منظور استتار پیروان خارجی می توانید از تعداد فالوور های ایرانی ارزان در حساب شما با قیمت های مقرون به صرفه استفاده کنید. بنابراین فالوور های شما مصنوعی به نظر نمی رسند.

خطر ریزش

از آنجا که فالوور های ارزان ترکیبی از فالوور های فعال و بت هست  ، خطر ریزش آن خیلی کم است. آنها هرگز از حساب شما ریزش نمی کنند و دائمی هستند.

پشتیبانی زنده 24/7

ما از طریق شماره تلفن 09015220946 ، واتساپ ،تلگرام ،پست الکترونیکی و اسکایپ به مدت 7 روز و 24 ساعت پشتیبانی کامل و بی وقفه همه مشتریان خود را ارائه می دهیم.

ما رمز عبور شما را نمی خواهیم

ما هیچ وقت گذرواژه حساب شما را در هر معامله درخواست نمی کنیم. برای امنیت خود ، توصیه می کنیم رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

فالوور ارزان چیست؟

این سرویس که ترکیبی از فالوور های ایرانی واقعی و غیر واقعی هست و می توانید با افزایش فالوور ارزان تعداد دنبال کنندگان ایرانی حساب اینستاگرام تان را افزایش دهید.

تحویل سریع

پس از پرداخت ، سفارش شما طی چند دقیقه پردازش می شود و در اسرع وقت تکمیل می شود.

ضمانت بازگشت

هیچ تضمینی برای تجدید یا بازپرداخت وجود ندارد ، زیرا دنبال کننده هایی که کاربران واقعی هستند اگر دوست ندارند از حساب شما خارج شوند.

پرداخت مطمئن

با پرداخت آسان ، سریع و ایمن با گواهی امنیتی SSL ، کارت اعتباری و یا گزینه های انتقال پول به حساب های بانکی خود ارائه می دهیم.

سرویس فالوور ارزان ایرانی بدون ریزش چیست؟

همه ما می دانیم که پدیده ها و افراد مشهور ، رسانه های اجتماعی نیز در ابتدا با تعداد پایین فالوور آغاز کردند. اگر در حال تعجب هستید که چگونه می توانید از صفر به اعداد زیادی از فالوور برسید ، سایت ما منبع خوبی برای شماست.

پیدا کردن فالوور یک روند آسانی نیست. حساب هایی که توسط کاربرانی دنبال می شود ، پست هایی که به اشتراک میزارنند باید دائماً به روز و با سلیقه کاربران ارائه شود . از آنجا که این همیشه امکان پذیر نیست ، ممکن است فالوور های تان را بطور مداوم از دست بدهید.

آیا نمی خواهید با بهره گیری از خرید فالوور ارزان اینستاگرام ،بدون از دست دادن و ریزش فالوور ، به راحتی یک پدیده در شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید ؟

مزایای خرید فالوور ارزان چیست؟

 1. برای اینکه از راه کوتاه و سریع به یک پدیده اینستاگرام تبدیل شوید ، حداقل می توانید در ابتدا می توانید با خرید فالوور نشان دهید که یک حساب کاربری فعال و محبوب در بین مردم دارید.
 2. با این روش ، شما قادر به از دست دادن یا ریزش فالوور ها نخواهید بود.
 3. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به راحتی منتظر فالوور های جدید خود باشید.
 4. این حساب های مجازی که به عنوان حساب های معتبر درک می شوند ، حتی اگر کاربر واقعی هم نباشند ، با ظاهر بسته های خرید فالوور ایرانی به شما ارائه می شوند.
 5. شما می توانید در تعداد مورد نظر فالوور بخرید.
 6. از آنجا که فالوور های ارزان ترکیبی از ربات و فالوور ایرانی است ، احتمال ریزش فالوور خیلی کم هست . فقط 15 دقیقه باید صبر کنید تا فالوور ها به حساب شما اضافه شونند.
 7. در چنین مدت کوتاهی ، می توانید هزاران فالوور داشته باشید. حتی اگر فالوور ها ربات باشد ، اولین موردی که شما را به صفحه اکسپلور ، کاوش اینستاگرام  رها می کند تعداد بالای دنبال کننده است.

خدمات خرید فالوور ارزان اینستاگرام

از جمله خدماتی است که تعداد فالوور اینستاگرام را افزایش می دهد. این وضعیت باعث ایجاد رقابت بین حساب ها می شود. در نتیجه این مسابقه ، هر کاربر قصد دارد از دیگری بهتر باشد. معیارهایی که ثابت می کند خوب هستند تعداد فالوور هستند! دنبال کنندگان بیشتر ، تعامل بیشتر … افزایش تعداد فالوور چندان آسان نیست. بعد از مدت زمان بسیار طولانی ، وقتی کیفیت کافی دارید ، می توانید به سطح خاصی برسید. از آنجایی که رسیدن به این نتیجه تضمین نمی شود ، شما بدون هیچ گونه افزایش فالووری در معرض انقراض قرار خواهید گرفت. حمایت از این امر یک راه حل هوشمندانه است. سرویس خرید فالوور اینستاگرام ما ، این خدمت به کمک شما می آیید و به شما امکان می دهد تا با روشی کوتاه به مقصد برسید.

 

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام فایده ای برای حسابم خواهد داشت؟

اگر می خواهید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید ، روی یک هدف خاص متمرکز می شوید. این هدف ، ممکن است برای تبدیل شدن به شخصی باشد که توسط افراد شناخته شود. در این حالت ، برای افزایش تعداد فالوور خود ، باید برخی از معیارها را به درستی اعمال کنید. مانند اشتراک گذاری منظم ، محتوای با کیفیت ، یک تصویر قابل توجه. در حالی که شما این جنبه ها را توسعه می دهید ، در چنین مواردی ، ما با خدمات خود از شما پشتیبانی می کنیم.

با خرید فالوور ، شما می توانید بدون هیچ تلاشی به نتیجه دلخواه خود برسید. بنابراین ، در نگاه مردم ، این تصور را ایجاد می کنید که در این زمینه خوب هستید. افزایش فالوور اینستاگرام به همین اندازه بسیار ساده است.

 • همین مورد در اینستاگرام نیز صادق است ، زیرا شما از نظر مردم به جایگاه خوبی رسیده اید. اینستاگرام بررسی می کند که چه تعداد فالوور برای ارزشگذاری در حساب کاربری خود دارید. هرچه تعداد فالوور بیشتر باشد ، کیفیت این حساب بالاتر می رود.
 • مزایای خرید دنبال کننده فقط به همین محدود نمی شود. برخلاف حساب هایی که در حال افزایش هستند ، حساب های محبوب برجسته تر هستند. این نشان می دهد که کوچکترین نوسان ممکن است عواقب منفی برای اعتبار شما به بار بیاورد. برای اینکه نتیجه ای از این قبیل حاصل نشود و اطمینان حاصل شود که پیروان گمشده تأثیر منفی نداشته باشند ، توصیه می شود از این سرویس در حساب های خود با فالوور های بالا استفاده کنید.
 • اگر شما فالوور خارجی بیشتری را در زمان های قبلی خریداری کرده اید. یا تراکم فالوور شما متشکل از افراد خارجی است. خرید فالوور  برای از بین بردن مصنوعی بودن این تصویر تلاش خواهد کرد. یک حساب با پیروان ایرانی و خارجی به هیچ وجه سوء ظن ایجاد نمی کند.
 • فالوور ها به شما اجازه می دهند در بخش اکسپلور اینستاگرام نمایان شوید. بزرگترین آرزوی افرادی که برای رسیدن به هدف مشخص دارن تلاش می کنند ، نمایان شدن در این زمینه است. اگر پروفایل شما در این زمینه ظاهر شود ، ممکن است به این معنی باشد که میلیون ها نفر از مردم از شما آگاه می شونند. بنابراین ، شما اولین قدم خود را به دنیای محبوب برمی دارید.

 

آیا اگر خرید فالوور ، به حساب من آسیب خواهد دید؟

بستر رسانه های اجتماعی منطقه ای چالش برانگیز با رقبای قدرتمند است. در این محیط ، رسیدن به مکان خاصی بسیار دشوار است . تبلیغاتی که می کنید ، سرمایه گذاری هایی که در حساب کاربری خود می کنید ، طبیعی است که از میزان خسارت وارده به شما نگران باشید به همین دلیل ، ممکن است شما در مورد خرید فالوور تصمیم گیری نکنید. نگران نباشید! ما با در نظر گرفتن مزیت برتر شما ، مطالعات لازم را انجام می دهیم.

اینستاگرام روز به روز زیرساخت های امنیتی خود را در پایه های محکم تر ایجاد می کند. اقدامات جدیدی برای اطمینان از رضایت و امنیت کاربران صورت می گیرد. در این مرحله ، به فالوور هایی که کیفیتی کم تحت عنوان bot دارند ، توجه می کند. این باعث می شود عملکرد خدمتی که دریافت خواهید کرد از بین برود. ما با تضمین اینکه دچار چنین مشکلاتی نخواهید شد ، به شما قول کیفیت را می دهیم.

اگرچه حسابهایی که ما برای شما ارسال می کنیم متشکل از فالوور واقعی ایرانی و بت ایرانی است ، اما کاملاً واقعی به نظر می رسند. نه برنامه و نه افراد دیگر نمی توانند درک کنند که این حسابها رباتها و همراه حساب های فعال هستند. بنابراین ، به حساب شما آسیب نمی رساند ، زیرا تصویر واقعی کاربر را در اختیار شما قرار می دهد. از نظر برنامه اینستاگرام به مکانی بسیار بهتر از مکان قبلی خود می رسید.

آیا فالوور های که خریداری کردم می توانند از حسابم خارج شونند؟

فالوور ها ارزان فقط افراد واقعی نیستند. این برنامه شامل حسابهای کاربری ایرانی همراه حساب های فعال است که با پشتیبانی از نرم افزارهای با کیفیت ظاهر واقعی نشان داده شده است. به دلیل کم بودن حساب های واقعی ، پیروان ورودی همیشه باقی می مانند. و ریزش آن بسیار نا چیز است . از این نظر می توانید از خدمات فالوور ارزان بهره مند شوید. با این وجود ، به جای اینکه همیشه فالوور های ارزان را بخرید ، بهتر است در آینده از فالوور های ایرانی واقعی و فعال بهره مند شوید.

چگونه می توانم فالوور ارزان ایرانی بخرم؟

 1. خرید فالوور ارزان ایرانی بسیار آسان است. برای این کار ، شما باید به قسمت خرید فالوور ارزان در بالای سایت ما مراجعه کنید. در اینجا مخاطبان مختلفی وجود دارند که می توانید دنبال کننده ی مورد نظر خود را خریداری کنید. (فالوور ایرانی واقعی ، فالوور خارجی ، فالوور ارزان)
 2. عداد فالوور مورد نظر خود را در جدول تعیین شده مشخص کنید. پایین این اطلاعات ، به شما گفته می شود که مبلغی را برای این سرویس باید پرداخت کنید.
 3. شما آزادید هر یک از این خدمات را انتخاب کنید. ما با گزینه فالوور ارزان ادامه می دهیم. پس از انتخاب این گزینه ، از شما خواسته می شود تا اطلاعات پیج تان برای ارسال پیگیری ها وارد کنید.
 4. در بخش نام کاربری ، نام کاربری را که در اکانت اینستاگرام خود تعیین کرده اید تایپ کنید.
 5. اگر این هزینه را پرداخت کردید ، می توانید منتظر بمانید که فالوور ها با انجام سفارش ، به پیج تان برسند.

 

چرا باید شما را انتخاب کنم؟

اگر می خواهید حساب اینستاگرام شما ارزشی که ، شایسته آن است را به خود ببیند ، پیشنهاد می کنیم ما را انتخاب کنید. ما می خواهیم شما بدانید که ما همیشه هدف از بالا بردن رضایت مشتری از کیفیت خود داریم. در این سرویس ، ما در مورد نکاتی صحبت خواهیم کرد تا شما بتوانید ما را انتخاب کنید. شما می توانید با انجام مقایسه ای بین این نکات تصمیم بگیرید. دلایل بهره مند شدن از خدمات ما:

100٪ خدمات قابل اعتماد

ممکن است برای شما این ایده بسیار دور به نظر برسد. دلیل این امر نمونه هایی از آسیب پذیری های امنیتی و انتقال اطلاعات خصوصی شما به افراد دیگر است. همه این مشکلات می تواند شما را به عدم استفاده از خدمات با کیفیت سوق دهد. در اینجا اعلام می کنیم که همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از آسیب پذیری انجام داده ایم. سایت ما زیرساخت SSL دارد. بنابراین حتی اگر خرید کنید ، هیچ اطلاعات خصوصی در سایت ما ثبت نمی شود. یا نمی توان آن را توسط افراد دیگر مشاهده کرد. روند خرید کاملاً خودکار انجام می شود. بنابراین ، شما خطرات موجود را به طور کامل از بین می برید.

ما گزینه های پرداخت های مختلفی را برای شما پیشنهاد می کنیم تا به شیوه ای لذت بخش از آنها خرید کنید. شما می توانید با انتخاب درگاه بانک مورد نظر خود ، یا گزینه های کارت اعتباری ، خرید را تمام کنید.

حریم خصوصی

در این پلتفرم ، جایی که سطح رقابت بالاست ، فهمیدن این که شما فالوور خریداری کرده اید می تواند مشکلات بزرگی برای شما ایجاد کند. از آنجا که می ترسید این اطلاعات در معرض دید دیگران قرار بگیرد ، حتی اگر می خواهید از خدمات استفاده کنید ، ولی مردد هستید. خدمتی که از ما دریافت می کنید یا اطلاعات خصوصی که با ما به اشتراک می گذارید هرگز به دست دیگران نخواهد رسید. این فقط بین طرفین محدود خواهد شد. ما تضمین لازم را در این رابطه به شما می دهیم.

پشتیبانی 24/7 ساعته

در حین خرید هر گونه مشکلی پیش بیاید ، در نتیجه ، در حالی که منتظر دریافت مزایا هستید ، ممکن است حساب شما آسیب ببیند. شما نیز قربانی خواهید شد. ما با توجه به اینکه چنین عواقبی ممکن است رخ دهد ، ما به خدمات خود خیلی حساس هستیم. ما به همراه کارمندان خبره همیشه در کنار شما هستیم تا از شما پشتیبانی کنیم. 7/24 ، در صورت هر گونه سؤال یا نگرانی با ما تماس بگیرید. کارهای لازم در اسرع وقت انجام خواهد شد. بنابراین ، قبل از رشد مشکلات ، راه حل آن خیلی زود پیدا می شود.

برای پشتیبانی ما نیازی به خرید فالوور ندارید. ما حتی قبل ، در حین یا بعد از خرید با شما هستیم. شما فرصتی دارید که در هر زمان با ما مشورت کنید.

امکان بازگشت بی قید و شرط

اگر فالوور های ارزان را که خریدید ، فالوور ها به هیچ وجه ناپدید نمی شوند. خارج نمی شود. اما اگر کاهش تعداد فالوورها را تجربه کردید ، تعداد کاهش یافته ها را برمی گردانیم. بنابراین نرخی را که روز اول خریداری کرده اید حفظ می کنید.

اگر می خواهید در دنیای اینستاگرام محبوب باشید ، باید درک کرده باشید که خرید فالوور چقدر مهم است. هرچه تعامل بیشتری داشته باشید ، از نظر مردم بهتر خواهید بود. اگر می خواهید این نکته را بیشتر تثبیت کنید ، می توانید به خدمات ما در خرید لایک ایرانی اینستاگرام بپردازید.

 

چرا دریافت فالوور ارزان در حساب کاربری شما مهم است؟

وقتی فالوور ارزان ایرانی را برای حساب کاربری خود می خرید ، آنها در حساب شما خواهند ماند ، زیرا آنها فالوور هاییی هستند که نمی افتند. این فالوور ها ، که دائماً در حساب شما هستند ، از نظر همگان طبیعی خواهند بود و مرجع خوبی برای حساب شما خواهند بود. نکته مهم خرید فالوور ارزان در این است که باعث افزایش اعتماد کاربران واقعی شما می شود و همین امر باعث می شود که آنها در نتیجه تحلیل اعتماد به حساب شما از شما پیروی کنند. به این ترتیب ، پیروان واقعی و فعال شما افزایش می یابد و در مواردی از قبیل ترک پیگیری حساب شما، فالوور ارزان همیشه در حساب شما را خواهد ماند و مانع از ریزش تعداد مشخصی از فالوور ها می شوند. این یک مسئله مهم در بهبود کیفیت و اعتماد برای حساب شما است.

زیرا اگر حساب کاربری اینستاگرام خود را باز کرده اید و محصولات خود را تبلیغ می کنید ، باید فالوور هایی بالاتر از یک تعداد مشخص داشته باشید. این یک مرجع برای کاربرانی است که از حساب شما بازدید می کنند. همچنین برای ایجاد اعتماد برای کاربران بسیار مهم است.

آیا وقتی فالوور ارزان را برای حساب کاربری خود می گیرم ، قابل فهمیدن است؟

تنها تفاوت فالوور ارزانی که شما برای حساب خود می خرید ایجاد حساب کاربری توسط ما است. همچنین به لطف نام ها و پروفایل های آنها و همچنین ساختارهای طبیعی ظاهری آنها ، درک شرایط دشواری خواهد بود.

هنگام خرید فالوور ارزان اینستاگرام ، فالوور های شما فوراً به حساب شما اضافه می شوند. اما اگر فکر می کنید مشکل دارید می توانید فوراً به خدمات مشتری ما بروید و مشکل خود را بیان کنید. این مهمترین مسئله برای ماست که فوراً در دسترس باشیم و فوراً به مشکلات شما پاسخ دهیم.

28 نظر در “خرید فالوور ارزان با کیفیت 100% واقعی

 1. کامیار گفت:

  همینطور که نوشته بودید 10 درصد فالوور بیشتر و پست اخرم لایک زده شد خیلیییی ممنونم به همه دوستانم معرفی تون می کنم موفق باشید

 2. زهره گفت:

  سلام ‌وقت بخیر سایت شما رو‌ یکی به من معرفی کرد خرید کردم واقعا از خریدم راضی ام پیجم خیلی فعال تر از قبل شده

 3. سونیا گفت:

  سرعت انجام سفارش خیلی عالی بود، همچنین ممنون بابت پشتیبانی عالیتون

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   خواهش می کنم ????????

 4. امیر حسین گفت:

  قیمت فالوورهای ارزان اینستاگرام تون نسبت به سایت های دیگه خیلی مناسب هستش، ممنون

 5. پاشا گفت:

  سلام
  سرعت و کیفیت افزایش فالوورها مناسب بود تشکر

 6. هانی گفت:

  سلام ، یه پیج تازه تاسیس داشتم که میخواستم ببینم خوبه که براش فالوور بخرم یا نه

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   بله ،برای شروع فالوور ارزان می تونه ، فعال بودن پیج شما رو خیلی زیاد کنه

   1. هانی گفت:

    بی نظیرین ❤️????

 7. پارسا گفت:

  هم قیمت و هم کیفیت فالوور های ارزان نتون نسبت به بقیه سایت ها مناسب بود

 8. رضا خوشنام گفت:

  سلام خسته نباشین
  بنده مشتری ثابت هستم
  برنامه ای ندارین برای امثال ما کد تخفیف یا تسهیلات ویژه ای در نظر بگیرین تا حتی تو مواقع ضروری هم به رقبای شما مراجعه نکنیم و مشتری همیشگیتون باشیم ؟

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   رضای عزیز می تونید برای فالوور از کد تخفیف استفاده کنیید

 9. sara گفت:

  رسما مشتری ثابتتون بدونید منو.. به بقیه هم معرفیتون می کنم
  کاملا قابل اعتمادین ????
  به امید ریزش کمتر و تخفیف بیشتر فالوورا برای مشتریای ثابتتون ????

 10. rana گفت:

  مشتری ثابت فالوورتون هستم
  چون احساس می کنم کمترین ریزش رو بین رقبا دارین
  و تصمیم دارم بیشتر از سرویساتون استفاده کنن
  تا الان برای این پیج ها خرید داشتم
  nazi.thick
  specieswhisk
  navigateenfield

 11. niloo گفت:

  سلام چه مدت بعد از پرداخت فالوور ها اضافه میشه؟

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   سلام بصورت آنی بعد پرداخت اضافه میشه

 12. محمد گفت:

  جا داره تشکر کنم از سایت عالی تون
  تعداد ریزش ها فالوورها واقعا خیلی کم بود

 13. کامبیز گفت:

  سلام خسته نباشید
  کیفیت خدمات اینستاگرام تون عالی هستش ، من همیشه از اینجا خرید می کنم و آدرس سایتتون رو به همه دوستانم معرفی کردم

 14. selena گفت:

  من سفارش دادم سرعتش خوب بود ممنون

 15. عسل گفت:

  سلام سفارش من کمتر از 1 ساعت تکمیل شد من قبلا از جاهای دیگه خرید کرده بودم سرم کلاه رفته بود ولی سایت شما خیلی سریع تکمیل شد

 16. لطفی گفت:

  بهترین کیفیت فالوور دارین من از جاهای دیگه که خریده بودم هیچ کدوم عکس پروفایل درستو حسابی نداشتن و معلوم بود فیکن و فالوور های شما همشو اکانت واقعی بودن

 17. سینا گفت:

  من 1000 تا فالوور خرید کردم ریزشش خیلی کم بود به همه هم شما رو پیشنهاد دادم

 18. پانیز گفت:

  سلام
  پنج کا فالوور رو در چه مدت اضافه میکنید ؟ می خوام سفارش بدم

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   سلام ، کمتر از 6 ساعت تکمیل خواهد شد.

 19. صدف گفت:

  محشررر بود ممنون

 20. امیر گفت:

  من خرید کردم
  همشون واقعی بودن و پست امو لایک کردن

 21. شیما گفت:

  سلام من بسته 1 کا خریدم کیفیتشون عالی بود بازم می خوام بخرم خواستم بپرسم امکان تخفیف هستش

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   دوست عزیز ، می تونید از کد تخفیف استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *